Tekli Kelepçe

Yiğitcan İskele Kalitesinin Farkını Görün

 

Günümüzde inşaat sektöründe kalite ve güvenilirlik ön planda tutularak tasarlanan iskele ve kalıp sistemleri, projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasında kilit bir rol oynamaktadır. Türkiye'nin önde gelen iskele ve kalıp sistemleri üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamız, Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan iskelelerin bağlantı parçalarında öncü bir çözüm sunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebat: 48 mm
Malzeme: Dövme Çelik
Ağırlık: 0,50 Kg
Kaplama: Galvaniz
 

Tekli Kelepçe Nedir?

 

Tekli Kelepçe,iskele borularını birbirine bağlamak için kullanılan bir bağlantı parçasıdır. Tek bir boruya bağlanabilme özelliğine sahiptir.

Tekli Kelepçenin Teknik Özellikleri

 

Tekli Kelepçeler, genellikle 48 mm çapında iskele boruları için kullanılır. Kelepçenin gövdesi, yüksek mukavemetli çelik dövme olarak üretilir. Kelepçenin sabitliği, gövdeyi birbirine bağlayan iki adet somun ve cıvata ile sağlanır.

 

Tekli Kelepçenin Satın Almak İçin

 

Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan tekli kelepçelerin satışını ve montajını yapmaktadır. Firmamız, yüksek kaliteli ve dayanıklı tekli kelepçeleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Yiğitcan İskele'den tekli kelepçe satın almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.