48/60 Hareketli Kelepçe

Yiğitcan İskele Kalitesinin Farkını Görün

 

Günümüzde inşaat sektöründe kalite ve güvenilirlik ön planda tutularak tasarlanan iskele ve kalıp sistemleri, projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasında kilit bir rol oynamaktadır. Türkiye'nin önde gelen iskele ve kalıp sistemleri üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamız, Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan iskelelerin bağlantı parçalarında öncü bir çözüm sunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebat: 48 ve 60 mm
Malzeme: Galvanizli Çelik veya Paslanmaz Çelik
Gövde: Yüksek Mukavemetli Çelik
Ağırlık: 1,30 Kg
Kaplama: Galvaniz
 

48/60 Haraketli Kelepçe Nedir?

 

48/60 Hareketli Kelepçe, iskele borularını birbirine bağlamak için kullanılan bir bağlantı parçasıdır. Kelepçe, 48 ve 60 mm çapındaki borular için uygundur. Kelepçenin gövdesi, yüksek mukavemetli bir malzemeden üretilir. Kelepçenin sabitliği, gövdeyi birbirine bağlayan somun ve cıvata ile sağlanır.

Kiriş Kelepçesinin Özellikleri

 

Hareketli Kelepçeler genellikle galvanizli çelik veya paslanmaz çelik olarak üretilir. Kelepçenin gövdesi, yüksek mukavemetli bir malzemeden üretilir. Kelepçenin sabitliği, gövdeyi birbirine bağlayan somun ve cıvata ile sağlanır.

 

Kullanım Alanları

 

48/60 Hareketli Kelepçeler,inşaat projelerinde kullanılan iskelelerin birçok farklı yerinde kullanılabilir. Örneğin, iskele korkuluklarının yapılması, iskele platformlarının oluşturulması, iskele çatılarının inşası gibi işlemlerde kullanılabilir.

48/60 Hareketli Kelepçe mi Arıyorsunuz?

 

Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan 48/60 hareketli kelepçelerin satışını ve montajını yapmaktadır. Firmamız, yüksek kaliteli ve dayanıklı hareketli kelepçeleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Yiğitcan İskele'den 48/60 hareketli kelepçe satın almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.