Kalas Kelepçesi

Yiğitcan İskele Kalitesinin Farkını Görün

 

Günümüzde inşaat sektöründe kalite ve güvenilirlik ön planda tutularak tasarlanan iskele ve kalıp sistemleri, projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasında kilit bir rol oynamaktadır. Türkiye'nin önde gelen iskele ve kalıp sistemleri üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamız, Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan iskelelerin bağlantı parçalarında öncü bir çözüm sunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebat: 48 mm
Malzeme: Dövme Çelik
Bağlantı: Civata ve Somun ile
Ağırlık: 0,65 Kg
Kaplama: Galvaniz
Kapasite: Farklı Modellere Göre Değişen Kalas ve Boru Çapı Kapasitesi
 

Kalas Kelepçesi Nedir?

 

Kalas Kelepçesi,iskelelerde kullanılan ahşap kalasları iskele borularına bağlamak için kullanılan bir bağlantı parçasıdır. Farklı boyutlarda kalaslara ve borulara uyum sağlayabilecek şekilde çeşitli modelleri mevcuttur.

Kalas Kelepçesi Özellikleri

 

Kalas Kelepçeleri, genellikle galvanizli çelik veya paslanmaz çelik olarak üretilir. Kelepçenin gövdesi, yüksek mukavemetli bir malzemeden üretilir. Kelepçenin sabitliği, gövdeyi birbirine bağlayan somun ve cıvata ile sağlanır.

 

Kalas Kelepçesinin Kullanım Alanları

 

Kalas Kelepçesi, inşaat projelerinde kullanılan iskelelerin birçok farklı yerinde kullanılabilir.

  • İskele platformlarının oluşturulması
  • İskele korkuluklarının yapılması
  • Duvar örme iskelelerinin kurulması
  • Kalıp sistemlerinde kalasların birbirine bağlanması

Kalas Kelepçesi mi Arıyorsunuz?

 

Yiğitcan İskele, inşaat projelerinde kullanılan kalas kelepçelerinin satışını ve montajını yapmaktadır. Firmamız, yüksek kaliteli ve dayanıklı kalas kelepçelerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Yiğitcan İskele'den kiriş kelepçesi satın almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.